OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.8.2018r.

1. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie nabożeństwa Drogi Krzyżowej przy stacjach na zewnątrz kościoła, członkom wszystkich KŻR, osobom modlącym się za swoje dzieci; członkom chóru parafialnego oraz członkom Koła Misyjnego, a w sposób szczególny Pani Cecylii Bobel.
  2. We wtorek, 14 sierpnia Mszą Św. o godz. 15:00 rozpoczynamy Czterdziestogodzinne Nabożeństwo Eucharystyczne, które ma przygotować nas do corocznego odpustu ku czci św. Rocha. Nasze nabożeństwo będzie prowadził ks. Paweł Koc – student KUL. Porządek Czterdziestogodzinnego nabożeństwa:
  3. Wtorek 14 sierpnia godz. 15.00 Msza Święta na rozpoczęcie nabożeństwa. Po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja do godz. 17.00 O godz. 17.00 Msza Święta- po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 20.00. Na zakończenie adoracji Apel Jasnogórski i błogosławieństwo.
  4. Środa 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Godz 6.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do adoracji. Msze Święte o godz. 8:30, 12:00 i 17:00. W Korycinach o godz. 10:00. Na każdej mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00. Na zakończenie adoracji różaniec, apel Jasnogórski i błogosławieństwo.
  5. Czwartek 16 sierpnia odpust ku czci Św. Rocha i zakończenie 40–to godzinnego Nabożeństwa. Godz 6.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do adoracji. Msze Święte o godz. 8:30, 12:00 suma odpustowa i zakończenie 40 godzinnego nabożeństwa . Godzina 17:00 msza popołudniowa. Ofiary składane na tacę w dniu odpustu są przeznaczone do dyspozycji Księdza Pawła Koca. Bóg zapłać.
  6. Dzisiaj tj. 12 sierpnia od godz. 10.00 Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu zaprasza na XVIII Podlaskie Święto Chleba. O godz. 10.00 uroczysta Msza Święta w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, po niej ulicami miasta do muzeum przejedzie korowód zespołów folklorystycznych, gości i uczestników Święta Chleba. Przez cały dzień przed pałacem prezentować się będą stoiska piekarnicze, a w plenerowym piecu chlebowym przy wiatraku odbędzie się pokaz i warsztaty tradycyjnego wypieku chleba. Przez cały dzień będzie można zwiedzać wystawy i zabytkowe obiekty w skansenie, plenerową wystawę ciągników, silników, lokomobil. Nie zabraknie stoisk twórców ludowych, handlarzy rękodziełem i stoisk z jadłem regionalnym oraz pokazów kulinarnych. Doskonałą atmosferę imprezy stworzą zespoły folklorystyczne i kapele ludowe. Od godz. 18.00 na scenie w amfiteatrze wystąpią zespoły: Zdrowa Woda oraz gwiazda – Bracia Szczegóły na plakatach i stronie internetowej muzeum.
  7. Wszystkim rozpoczynającym i kontynuującym letni wypoczynek życzymy dobrego i owocnego, szczególnie duchowo, przeżycia tego czasu. Niech Bóg błogosławi.