OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.9.2018r.

1. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na remont kościoła, które wpłynęły w minionym tygodniu za miesiące lipiec, sierpień i wrzesień mieszkańcom ulicy Wola. Bóg zapłać.
  2. Od jutra Msze Św. wieczorne odprawiane będą o godzinie 17:00.
  3. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na tacę uzupełniającą, które będą przeznaczone na pokrycie bieżących wydatków utrzymania parafii. Bóg zapłać.
  4. W dniu jutrzejszym rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym i w codziennej Mszy Świętej, które w naszym kościele będziemy celebrowali pół godziny przed wieczorną Eucharystią o godzinie 16:30 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 i 17:00. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy i zachęcamy o wspólne odmawianie różańca w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy też o studentach rozpoczynających rok akademicki.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9:00.