OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.2.2019r.

1. Koło Gospodyń Wiejskich w Rudce zaprasza w dniu dzisiejszym o godzinie 13:00 na biesiadę przy dźwiękach harmonii z zespołem „Mianka” oraz na kiermasz wypieków karnawałowych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.
  2. Nadal bardzo serdecznie zachęcamy chętnych do przystąpienia do Szkaplerza Świętego. W zakrystii można się zapisywać.
  3. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby powyżej 65. roku życia z terenu Gminy Rudka do udziału w projekcie ,,Cyfrowy Senior’’. Program bezpłatnych szkoleń obejmuje m.in. naukę korzystania z poczty elektronicznej, Internetu, portali społecznościowych oraz internetowej bankowości. Więcej informacji na temat projektu oraz zapisy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rudce.
  4. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na remont kościoła, które wpłynęły w minionym tygodniu za miesiące styczeń i luty mieszkańcom ulicy Ciechanowieckiej od strony ulicy Łąkowej. Bóg zapłać
  5. W przyszłą ostatnią niedzielę ofiary składane na tacę uzupełniającą przeznaczone będą na pokrycie bieżących wydatków utrzymania parafii. Bóg zapłać.
  6. Zapraszam na spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na wtorek 19 lutego na Mszę Świętą. Obecność obowiązkowa.