Powitanie nowych sióstr zakonnych

Z woli przełożonych zakonu ss. Świętej Rodziny dnia 15 sierpnia 2015 r. naszą wspólnotę opuściła s. Cecylia, która przez 14 lat uświetniała każdego dnia msze św. i uroczystości w naszym kościele. Zostawiła po sobie prężnie działający chór i rozśpiewaną scholę. Za trud pracy, poświęcenie i ofiarę składamy serdeczne podziękowania. Siostro Cecylio, dźwięk Twojego głosu i wirtuozerii organowej będzie obecny w naszych uszach przez długie lata. Bóg zapłać.

Dzięki Bogu miejsce przy klawiaturze nie zostało puste. Dziś mieliśmy przyjemność powitać nową organistkę – s. Gabrielę. Życzymy siostrze dobrego samopoczucia w naszej parafii. Niech Bóg obdarza zdrowiem i błogosławi na każdy dzień posługi. Zapewniamy o modlitwie z naszej strony.