25 NIEDZIELA ZWYKŁA 22. 09.2024r.

1. Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera (23.09.).
  2. Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera (27.09.).
  3. Święto św. Wacława, męczennika (28.09.).
  4. W sobotę, o godz. 16.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna.
  6. W związku ze zbliżającą się wizytacją kanoniczną Ks. Biskupa w naszej parafii zapraszamy w najbliższą niedzielę po mszy świętej, o godz. 12.00 na spotkanie radę parafialną oraz przedstawicieli grup parafialnych. Spotkanie odbędzie się w kościele. Natomiast sołtysów z wszystkich wiosek należących do parafii prosimy o policzenie przydrożnych krzyży i kapliczek i przekazanie tych informacji do kancelarii parafialnej lub w zakrystii.
  7. Zapraszamy do Liturgicznej Służby Ołtarza, chłopców, dziewczynki, którzy w tym roku przystąpili do Pierwszej Komunii Św., a także dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Zachęcamy do służby Panu Bogu przy ołtarzu.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Tadeusza Czerwińskiego z Rudki.