13 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2024r.

1. Serdecznie zapraszamy 2 lipca we wtorek na uroczystości odpustowe do Kaplicy Matki Bożej Jagodnej w Ziołowym Zakątku w Korycinach, suma odpustowa w intencji parafian i gości, o godz. 12.00. Mszy świętej będzie przewodniczył Ks. Adam Niewęgłowski z Warszawy.
  2. Święto św. Tomasza, apostoła (03.07.).
  3. Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej (06.07.).
  4. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.
  5. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca po mszy świętej wieczornej.
  6. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca po mszy świętej wieczornej.
  7. Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia msza święta w kaplicy w Ziołowym Zakątku będzie odprawiana o godz. 10.00, w tym też okresie nie będzie mszy świętej o godz. 10.00 w kościele parafialnym.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p Marię Antoszczuk z Rudki.