17 NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07.2024r.

1. Dzisiaj Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
  2. Wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza (29.07.).
  3. Wspomnienie św. Ignacego z Loyolu (31.07.).
  4. Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego (01.08.).
  5. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.
  6. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca po mszy świętej wieczornej.
  7. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca po mszy świętej wieczornej.
  8. W sobotę 3 sierpnia będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej grupę pielgrzymów z Białegostoku, którzy na rowerach zmierzają na Jasną Górę. Pielgrzymi przybędą do Rudki około godziny 18.00, o godz. 21.00 w naszym kościele Apel Jasnogórski, zapraszamy do wspólnej modlitwy razem z pielgrzymami.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p Andrzeja Stankiewicza z Rudki oraz ś.p. Danutę-Reginę Bolesta z Karpia.