19 NIEDZIELA ZWYKŁA 11. 08.2024r.

1. Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego (14.08.). Tego dnia mszą świętą wieczorną, o godz. 18.00 rozpoczniemy w naszej parafii 40 godzinne nabożeństwo, adoracja Najświętszego Sakramentu 14 i 15 sierpnia po mszy świętej wieczornej do godz. 21.00, zakończenie Apelem Jasnogórskim.
  2. Uroczystość Wniebowzięcia NMP (15.08.). Msze święte będą odprawiane w porządku niedzielnym, błogosławieństwo ziół i kwiatów po każdej mszy świętej.
  3. Odpust parafialny ku czci św. Rocha (16.08.), msze święte będą odprawiane w porządku niedzielnym, o godz. 12.00 uroczysta suma odpustowa w intencji parafian i gości, po mszy świętej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. kan. Jarosław Kuźmicki – diecezjalny duszpasterz Służby Zdrowia z Bielska Podlaskiego.
  4. Bóg zapłać za ofiary na remonty kościoła z ul. Ciechanowieckiej za miesiąc maj, czerwiec, lipiec i sierpień