27 NIEDZIELA ZWYKŁA 06. 10.2024r.

1. Wspomnienie NMP Różańcowej (07.10.).
  2. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Papieski. Ofiary, które zbierzemy do puszek przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W niedzielę za tydzień po mszy świętej, o godz. 12.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  4. Msze święte wieczorne od 1 października są odprawiane o godz. 17.00, po mszy świętej nabożeństwo różańcowe, w niedzielę różaniec po mszy świętej o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  5. Zwyczajem lat ubiegłych i tradycji Kościoła w listopadzie modlimy się za zmarłych, których imiona i nazwiska wypisujemy na kartkach wypominkowych. W naszej parafii w każdy I czwartek miesiąca odprawiana jest msza święta za tych zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach. Można je w miesiącu październiku przynosić i wrzucać do skrzynki wystawionej w Kościele obok ołtarza Krzyża Świętego.
  6. Bóg zapłać za tacę inwestycyjną z ostatnie niedzieli.