10 NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024r.

1. W poniedziałek przypada 25 rocznica Wizyty Apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie.
  2. Wspomnienie św. Barnaby (11.06.).
  3. Wspomnienie św. Antoniego z Padwy (13.06.). Jest to dzień imienin biskupa seniora Antoniego Dydycza. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym solenizancie.
  4. Wspomnienie bł. Michała Kozala (14.06.).
  5. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej, o godz. 12.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  6. W niedzielę 16 czerwca, przybędą do naszego dekanatu do parafii Brańsk relikwie bł. Rodziny Ulmów, które zostaną uroczyście wprowadzone podczas mszy świętej, o godz. 18.00. Nasza parafia podejmie czuwanie modlitewne przy relikwiach w tym dniu od godz. 19.30 do godz. 21.00. Bardzo prosimy parafian o obecność w tych wyznaczonych godzinach w kościele w Brańsku i podjęcie czuwania modlitewnego.
  7. Bóg zapłać za ofiary na remonty kościoła z ul. Ciechanowieckiej za maj i czerwiec.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Łucję Rudkowską.