26 NIEDZIELA ZWYKŁA 01.10.2023R.

1. Zebrane dzisiaj ofiary na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne podejmowane przez Caritas naszej diecezji.

2. Wspomnienie św. Aniołów Stróżów (02.10).

3. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu (04.10.). Dzień imienin Papieża Franciszka.

4. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy (05.10.).

5. Wspomnienie NMP Różańcowej (07.10.).

6. Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.

7. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca po mszy św., o godz. 17.00.

8. Nabożeństwo do Niepokalanego Poczęcia NMP w pierwszą sobotę miesiąca po mszy św., o godz. 17.00.

9. Za tydzień w niedzielę po mszy św., o godz. 12.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

10. Rozpoczął się miesiąc różańcowy październik, msze św. od 1 października wieczorem, o godz. 17.00. Po mszy św. różaniec, również w niedzielę po mszy św., o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.

11. Zwyczajem lat ubiegłych i tradycji kościoła w listopadzie modlimy się za zmarłych, których imiona, nazwiska wypisujemy na kartkach wypominkowych. W naszej parafii w każdy I czwartek miesiąca odprawiana jest Msza św. za tych zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach. Można je przynosić w miesiącu październiku i wrzucać do skrzyni wystawionej w kościele.

12. Zapisujemy intencje mszalne na przyszły rok.