30 NIEDZIELA ZWYKŁA 29.10.2023R.

1.Uroczystość Wszystkich Świętych (01.11.), msze św. w porządku niedzielnym. Ofiary zbierane do puszek na cmentarzu będą przeznaczone na opłaty za wywóz śmieci z naszego cmentarza.

2.Jeszcze raz przypominamy i uprzejmie prosimy, kto ma możliwość, by zabrać śmieci z cmentarza do przydomowych pojemników, będzie to wielka pomoc za którą serdecznie dziękujemy.

3. (01.11) po Mszy św. o godz. 12.00 i (02.11) po Mszy św. o godz.11.00, procesja na cmentarz parafialny do 5 stacji, w których będziemy modlili się za zmarłych. Po procesji poświęcimy nowo zbudowane pomniki.

4. Msza św. (01.11) w Korycinach o godz. 8.00.

5. W dniach od (01 do 08.11) włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za jednego zmarłego.

6. Bóg zapłać za składane ofiary na wypominki za zmarłych. W listopadzie codziennie 10 minut przed mszą świętą wieczorną będziemy modlić się za zmarłych oraz w każdy I czwartek miesiąca będzie odprawiona Msza św. za tych zmarłych.

7. Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bp (04.11).

8. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek miesiąca.

9. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w I piątek miesiąca po mszy św., o godz. 17.00.

10. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w I sobotę miesiąca po mszy św., o godz. 17.30.

11. W najbliższą niedzielę (05.11.), ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na WSD w Drohiczynie.

12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć znicze Caritas w cenie 10zł., jako dzieło pomocy potrzebującym.

13. Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Ciechanowieckiej za ofiarę na remonty kościoła i plebanii.