31 NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.2023R.

1. Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (09.11.).
  2. Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła (10.11.).
  3. Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa (11.11.).
  4. Narodowe Święto Niepodległości (11.11.). Msza święta w intencji Ojczyzny, o godz. 10.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar do puszek na ten cel (12.11.).
  6. W przyszłą niedzielę 12 listopada, po mszy świętej, o godz. 12.00 spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  7. Bóg zapłać za składane ofiary na wypominki za zmarłych. W listopadzie codziennie 10 minut przed mszą świętą wieczorną modlimy się za zmarłych oraz w każdy I czwartek miesiąca będzie odprawiona msza święta za tych zmarłych.
  8. Bóg zapłać za tacę inwestycyjną oraz za ofiary do puszek przy cmentarzu na wywóz śmieci.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Henryka Puchalskiego z Korycin.