9 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.06.2024r.

  1. Wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy (03.06.).
  2. Wspomnienie św. Bonifacego (05.06.).
  3. Przeżywamy oktawę uroczystości Bożego Ciała, dzisiaj po mszy świętej, o godz. 10.00, a w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, o godz. 18.00 nieszpory eucharystyczne, nabożeństwo czerwcowe i procesja wokół kościoła. W czwartek zakończenie obchodów eucharystycznych oraz poświęcenie ziół i kwiatów. Zapraszamy wszystkich parafian, młodzież oraz dzieci.
  4. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP (08.06.).
  7. Bóg zapłać za tacę inwestycyjną z ostatniej niedzieli.
  8. W sobotę 8 czerwca, Ks. Biskup zaprasza do Drohiczyna na Dzień ,,Wspólnoty Wspólnot”. Centralnym punktem będzie Msza Święta sprawowana przez Metropolitę białostockiego abp. Józefa Guzdka, o godz. 13.00.
  9. Już dzisiaj przekazujemy do wiadomości, że w dniach 15-22 czerwca odbędzie się w naszej diecezji peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. W niedzielę 16 czerwca relikwie przybędą do naszego dekanatu do parafii Brańsk, zostaną uroczyście wprowadzone podczas mszy świętej, o godz. 18.00. Nasza parafia podejmie czuwanie modlitewne przy relikwiach w tym dniu od godz. 19.30 do godz. 21.00. Bardzo prosimy parafian o obecność w tych wyznaczonych godzinach w kościele w Brańsku i podjęcie czuwania modlitewnego.