DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCY 07.04.2024r.

  1. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj o godz. 15.00 odmówimy w kościele Koronkę do Miłosierdzia Bożego przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Po Koronce będzie możliwość adoracji do godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tym szczególnym dniu.
  2. Ze względu na obchody Wielkiego Tygodnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzona zwykle 25 marca, została przeniesiona na poniedziałek 8 kwietnia czyli na jutro. Msze święte w naszym kościele będą odprawiane w tym dniu o godz. 8.30, 12.00 i 17.00, o godz. 10.00 msza święta w kaplicy w Ziołowym Zakątku w Korycinach.Po mszy świętej wieczornej, o godz. 17.00 będzie można złożyć deklarację Duchowej Adopcji i zobowiązać się do dziewięciomiesięcznej modlitwy za jedno Bogu wiadome dziecko, którego życie jest zagrożone. Osoby zainteresowane Duchową Adopcją mogą dzisiaj odebrać deklarację w zakrystii. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
  3. W naszym dekanacie brańskim rozpoczęło się Jerycho Różańcowe. W naszej parafii we wtorek 9 kwietnia po mszy świętej, o godz. 7.00 rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, która będzie trwała do godz. 19.00. Adoracja Kółek z naszej parafii przedstawia się następująco: Od godz. 7.30 do godz. 10.00 adoruje KŻR pani Cecylii Bobel. Od godz. 10.00 do godz. 13.00 adoruje KŻR pani Marii Styczyńskiej.Od godz. 13.00 do godz. 16.00 adoruje KŻR pani Alicji Kosińskiej.Od godz. 16.00 do godz. 19.00 adoruje KŻR pani Teresy Iwańczuk.Będzie oczywiście przerwa w adoracji od godz. 17.40 do godz. 18.30 ze względu na msze święte wieczorne.Koła Różańcowe z Korycin adorują dowolnie w wybranych przez siebie godzinach. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  4. Bóg zapłać za tacę inwestycyjną z ubiegłej niedzieli.
  5. Za tydzień w niedzielę, 14 kwietnia po mszy świętej, o godz. 10.00, odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.