II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2023R.

1. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. W Adwencie zapraszamy na Msze św. Roratnie, które są odprawiane w środy o godz. 6.30 w kościele oraz w soboty o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej w Rudce.
  3. Rekolekcje adwentowe i jednocześnie dzień spowiedzi adwentowej odbędzie się 11 grudnia w poniedziałek, rekolekcjom będzie przewodniczył ks. dr Krzysztof Napiórkowski- proboszcz z Domanowa. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę będą do dyspozycji księdza rekolekcjonisty. Serdecznie zapraszamy na dzień rekolekcji, będą zaproszeni księża spowiednicy, bardzo prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę tym bardziej, że w naszym kościele trwa remont i są pewne utrudnienia. Msze św. w dzień rekolekcji o godz. 9.00, 10.30(kaplica w Korycinach), 12.00 i 17.00.
  4. Zapisujemy osoby chore z naszej parafii, które odwiedzimy z posługą sakramentalną w najbliższy piątek od godz. 9.00.
  5. Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy (13.12.).
  6. Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła (14.12.).
  7. Do nabycia są świece wigilijne Caritas. Duże 20zł., małe 10zł.
  8. Bóg zapłać za ofiary na remonty kościoła.
  9. W naszym kościele trwa remont. Przypominamy, że Msze święte w niedzielę, uroczystości i święta oraz sobotnia msza święta wieczorna – Roratnia będą odprawiane w Szkole Podstawowej w Rudce, pozostałe msze święte w tygodniu są odprawiane w kościele.