II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2024r.

1. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom ,,Ad gentes”.
  2. Narodowy Dzień Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych” (01.03.).
  3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca po mszy świętej wieczornej.
  4. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca po mszy świętej wieczornej.
  5. Msza święta wieczorna w piątki będzie odprawiana już w kościele a po mszy świętej nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy. Msze Święte od przyszłej niedzieli 3 marca będą odprawiane już w kościele, a nie w szkole.
  6. Od 1 marca czyli już od piątku, msza święta wieczorna w dni powszednie będzie odprawiana, o godz. 18.00.
  7. Bóg zapłać za ofiary na remonty kościoła mieszkańcom z ul. Wola w Rudce oraz mieszkańcom Lubieszcz.