II NIEDZIELA ZWYKŁA 14.01.2024r.

  1. Wspomnienie św. Antoniego, opata (17.01.).
  2. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa (19.01.).
  4. Biskup Drohiczyński Piotr Sawczuk zaprasza sołtysów z naszego dekanatu na Noworoczne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 20 stycznia w sobotę o godz. 10.00 w parafii Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim.
  5. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego.
  6. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską, tzw. kolędę w naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie parafianom za miłe, życzliwe przyjęcie kapłanów w swoich domach, dziękujemy za możliwość wspólnej modlitwy, za gościnność- obiady, kolacje, za dobre słowo, za ofiary składane na kolędę, na kościół, na potrzeby naszej parafii. Niech Dobry Bóg wynagrodzi potrzebnymi łaskami. Bóg zapłać. Wiemy, że są jeszcze rodziny, które nie przyjęły kapłana w wyznaczonym terminie z racji choroby, pracy, czy z innych nieznanych nam powodów, a być może chciałyby przyjąć kapłana z kolędą, bardzo prosimy o zgłoszenie się po mszy świętej, bądź do kancelarii parafialnej ustalimy dogodny termin wizyty duszpasterskiej.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Adama Anusiewicza z Rudki.