IV NIEDZIELA WIELKANOCY 21.04.2024r.

  1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele.
  2. Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski (23.04.).
  3. Święto św. Marka Ewangelisty (25.04.).
  4. W czwartek 25 kwietnia, o godz. 9.00 odbędzie się msza święta z udziałem dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce, będziemy modlić się w intencji tegorocznych maturzystów oraz kończących edukacje w naszej średniej szkole. Po zakończonej mszy świętej uczniowie zapraszają na apel z racji Rocznicy Kanonizacji św. Jana Pawła II.
  5. Za tydzień, w niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ks. bp Piotra Sawczuka- Biskupa Drohiczyńskiego, który odprawi uroczystą mszę święta, o godz. 12.00 z racji 70 rocznicy, tzw. ,,buntu w Olendach przeciwko zorganizowaniu spółdzielni produkcyjnej”.
  6. Za tydzień, w niedzielę taca inwestycyjna.
  7. Bóg zapłać za ofiary na remont w kościele z ul. Ciechanowieckiej i ul. Wola z Rudki.