IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2024r.

  1. Dzisiaj po mszach świętych są zbierane ofiary do puszek jako pomoc w odbudowie domu państwa Reginy i Bogusława z Glinnika. Przeżywamy Wielki Post, to dobra okazja aby spełnić jeden z uczynków miłosierdzia jakim jest jałmużna dla ludzi potrzebujących. Dziękujemy za każdy dar serca.
  2. W środę przypada 11r. wyboru Ojca Świętego Franciszka, wspierajmy papieża naszymi modlitwami.
  3. W zakrystii oraz w kancelarii parafialnej zapisujemy osoby chore z naszej parafii, które odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę przed niedzielą palmową (23.03.).
  4. Caritas naszej diecezji rozprowadza baranki z białej czekolady na stół wielkanocny, które są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Jest to wielkopostne dzieło pomocy potrzebującym.
  5. Bóg zapłać mieszkańcom za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy z tego tygodnia oraz za ofiary na remonty kościoła.
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za tydzień w niedzielę 17 marca i będą trwały do wtorku 19 marca włącznie. Poprowadzi je ks. kan. Krzysztof Kisielewicz- proboszcz parafii Winna Poświętna. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na rekolekcje, zapraszamy dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii świętej, młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Rekolekcje to dobry czas przygotowania duchowego do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.