Ogłoszenia duszpasterskie 01.01.2023r.

1. Ur. Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – (06.01). Porządek Mszy św. tak jak w niedzielę. Tego dnia święcimy kredę i kadzidło, zaś ofiary złożone na tacę przeznaczone są na misje.

2. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek miesiąca.

3. Naboż. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w I piątek miesiąca.

4. Nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP w I sobotę m-ca.

5. W najbliższą niedzielę (08.01) Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do modlitwy dziękczynnej za otrzymany chrzest święty.

6. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do parafian i gości odwiedzających cmentarz, aby segregować śmieci. do pojemników wrzucać plastiki i szkło a pozostałe pochodzenia naturalnego wynosić i składować w wyznaczonych do tego miejscach, bądź zabierać do swoich pojemników na śmieci.

7. Kolęda:

– Poniedziałek – (02.01) – od 9.00 – ul. Ossolińskich, Młynowa i Sportowa (2 księży)

– Środa – (04.01) – od 15.00  – ul. Olendzka ( 2 księży)

– Czwartek – (05.01) – od 15.00 – ul. Brańska – od Brańska do Gminy (1 ksiądz),

– od Ciechanowca, blok dwunastak i rodziny mieszkające  w UG (2 ksiądz)

– Sobota – (07.01) – od 9.00 – ul. 3-ego Maja – od państwa Smolarczuków (1 ksiądz)

– od ul. Brańskiej (2 ksiądz)

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Irenę Młodzianowską z Rudki. Wieczny odpoczynek…