Ogłoszenia duszpasterskie 03.04.2022r.

1. W środę (06.04) przypada 9 r. święceń biskupich bp Piotra Sawczuka. W modlitwie polećmy Go Bogu.

2. Niedziela Palmowa i błogosławieństwo palm (10.04).

3. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego  z  Karpia – 200 zł., z ul.

Olendzkiej – 390 zł., z ul. Ciechanowieckiej – 150 zł., z ul. Polnej – 230 zł., z ul. Cegielnianej, Łąkowej i Ogrodowej – 400 zł.

Bóg zapłać za ofiary na remonty Kościoła z ul. Cegielnianej, Łąkowej i Ogrodowej za I, II, III i IV – 650 zł. i z ul. Ciechanowieckiej za III i IV – 750 zł.

4. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną.

5. Prosimy o zgłaszanie chorych do których udamy się, by mogli wyspowiadać się i przyjąć Komunię św. przed Świętami Wielkanocnymi.

6. Zapowiedzi:

– Damian Jaworowski, kawaler, zam. Choroszcz, par. Choroszcz i Paulina Woroszył, panna, zam. Rudka, par. tutejszej. Zapowiedź I.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.