Ogłoszenia duszpasterskie 04.06.2023r.

1. Dzisiaj zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2. Wsp. św. Bonifacego (05.06).

3. Jutro 32. rocznica utworzenia przez Jana Pawła II Diec. Drohiczyńskiej.

4. Ur. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (08.06). Procesja do 4 ołtarzy wyruszy z Kościoła po Mszy św. o godz. 11.00. W tym roku będzie przechodziła ulicami, Zakościelną – I ołtarz na tej ulicy u państwa Borków, następnie ulicą Brańską – II ołtarz, przy Urzędzie Gminy przy Kapliczce MB. Ulicą Ciechanowiecką – III ołtarz tak jak było w zwyczaju lat ubiegłych i ulicą Wolności – IV ołtarz przy świetlicy OSP. Zapraszamy do licznego i czynnego udziału w procesji oraz przygotowania ołtarzy z udziałem mieszkańców ulic, przy których będą  przygotowane ołtarze. Bóg zapłać za zaangażowanie i poważne potraktowanie naszej prośby.

5. (10 .06) – 24 r. Wizyty Apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie.

6. Bóg zapłać ks. Robertowi Figurze – proboszczowi z Chojewa za odprawienie sumy odpustowej i wygłoszone Słowo Boże na Mszach św.

7. Bóg zapłać za tacę inwestycyjną.

8. Bóg zapłać za ofiary na remonty z ul. Ciechanowieckiej – 550 zł. i z Olend – II rata – 800 zł.

9. Zapowiedzi:  – Przemysław Józef Czapski, kawaler, zam. Rudka, par. tutejszej i Izabela Ryczkowska, panna, zam. Pace, par. Chojewo. Zapowiedź II.

– Michał Ostrowicki, cywilnie związany, zam. Rudka, par. tutejszej i Monika Żero, cywilnie związana, zam. Niemyje Stare, par. Niemyje Nowe. Zapowiedź II.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii zm. + Ryszarda Angielczyk z Rudki. Wieczny odpoczynek…