Ogłoszenia duszpasterskie 06.09.2020 r.

 1. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę i ofiary na Mszę św. dziękczynną za zebrane plony.
 2. Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, Burmistrz Ciechanowca, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Spotted Ciechanowiec serdecznie zapraszają od godz. 12.00, na piknik charytatywny pt. „Ciechanowiec dla Michasia”, który odbędzie się w niedzielę 06.09.2020r. na terenie ciechanowieckiego muzeum. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie Michasia Boguckiego, u którego zdiagnozowano SMA1 – najgroźniejszą odmianę rdzeniowego zaniku mięśni. Jedynym ratunkiem jest terapia genowa, jej koszt to 9 milionów zł. Od godz. 18.00 koncert zespołów, Letni Podryw i Witek Muzyk Ulicy. Cena biletu na koncert 30 zł.
 3. Święto Narodzenia NMP (08.09). Msze św. w porządku niedzielnym 8.30, 10.00, 12.00 i 17.00. Poświęcenie ziarna siewnego na wszystkich Mszach św.
 4. Przypominamy, iż diecezjalne uroczystości dziękczynienia za plony odbędą się na placu przy Kościele w Jabłonnie Lackiej w sobotę (12.09.2020r.).
 5. Zapowiedzi:
  • Robert Sopek, kawaler, zam. Lubieszcze, parafii tutejszej i Paulina Poświętna, panna, zam. Wyszki, parafii św. Andrzeja Ap. w Wyszkach. Zapowiedz II.
  • Łukasz Marek Tymczyszyn, kawaler, zam. Wschowa, parafii św. Stanisława bp i męczennika i Monika Ilczuk, panna, zam. Rudka, parafii tutejszej. Zapowiedź II.
   Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.