Ogłoszenia duszpasterskie 08.11.2020 r.

1. Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (09.11).
  2. Święto Niepodległości Ojczyzny (11.11). Modlimy się w intencji Ojczyzny. Msze św. 9.00, 10.00 – w int. Ojczyzny i 17.00.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek w związku z obchodzonym Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  4. Codziennie w miesiącu listopadzie o godz. 16.30 czytane są wypominki. Jednocześnie modlimy się za zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartach wypominkowych.
  5. Bóg zapłać Nadleśnictwu Rudka za pomoc finansową w kwocie 2500 zł. przekazaną jako darowizna na rzecz Parafii w Rudce z przeznaczeniem na dofinansowanie prac związanych z remontem zabytkowego ogrodzenia i otoczenia Kościoła parafialnego.
  6. Bóg zapłać mężczyznom z ul. Szkolnej, Łąkowej, Cegielnianej i Olendzkiej za wykonaną w minionym tygodniu pracę, pocięcia i zrąbania drzewa.