Ogłoszenia duszpasterskie 11.06.2023r.

1. Wsp. bł. męczenników Antoniego Beszty Borowskiego i towarzyszy (12.06).

2. Wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła (13.06). Jest to dzień imienin J. E. ks. bp Antoniego Dydycza, Bp Seniora Diec. Drohiczyńskiej.

3. Wsp. bł. Michała Kozala, bp i męczennika (14.06).

4. Zakończenie obchodów eucharystycznych oraz poświęcenie ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci (15.06).

5. Wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika (17.06).

6. Ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa (16.06). W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Bóg zapłać za ofiary  na remonty Kościoła z ul. Ciechanowieckiej za V i VI – 850 zł.

8. Ks. Robert Figura- prob. z Chojewa organizuje pielgrzymkę dla dzieci I komunijnych i bierzmowanych do Częstochowy w dniach 20 – 21. 06 przez Niepokalanów. Koszt od 1 osoby 320 zł w tym przejazd, bilety wstępu, wyżywienie. Chętni z naszej parafii mogą również wziąć udział w tej pielgrzymce. Prosimy o zgłoszenia do 14.06.

9. Zwracamy się z uprzejmą prośbą aby śmieci z cmentarza w miarę możliwości zabierać do swoich kontenerów przydomowych w przeciwnym razie prosimy o segregowanie śmieci na cmentarzu. Koszt ostatniego wywozu śmieci z cmentarza wyniósł ponad  2 tyś. zł.

10. Zapowiedzi:

– Łukasz Stępkowski, kawaler, zam. Rudka, par. tutejszej i Magda Nietupska, panna, zam. Rudka, par. tutejszej. Zapowiedź I

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.