Ogłoszenia duszpasterskie 11.09.2022r.

1. Wsp. św. Jana Chryzostoma, bp i doktora Kościoła (13.09).

2. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego (14.09). Jednocześnie tego dnia obchodzony jest Diecezjalny Dzień Młodzieży w Drohiczynie.

3. Wsp. Najśw. Maryi Panny Bolesnej (15.09).

4. Wsp. św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, bp (16.09).

5. Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i młodzieży (18.09).

6. W najbliższą niedzielę (18.09) przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu, w naszej diecezji odbywa się zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.

7. W tym tygodniu przeżywamy Tydzień Wychowania. Módlmy się o dobrych rodziców i wychowawców.

8. Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (11-17.09).

9. Bóg zapłać mieszkańcom Rudki z z ul. Ciechanowieckiej, Wolności, 3 Maja i Brańskiej (od strony Ciechanowca do Gminy) za reprezentowanie naszej parafii na dożynkach diecezjalnych wczoraj (10.09.2022) w Kosowie Lackim.

10.  Zapowiedzi:

– Karol Bobel, kawaler, zam. Rudka, par. tutejszej i Dominika Chmielewska, panna, zam. Brańsk, par. Wniebowzięcia NMP w Brańsku. Zapowiedź II.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. + Janinę Borek z Rudki. Wieczny odpoczynek…..