Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2020 r.

1. Dzisiaj Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Dzień Edukacji Narodowej (14.10). Modlimy się w int. nauczycieli i wychowawców.
  3. Wsp. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła (15.10).
  4. Wsp. św. Jadwigi Śląskiej (16.10). Tego dnia przypada 41 r. wyboru Jana Pawła II.
  5. Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, bp i męczennika (17.10).
  6. Święto patronalne Służby Zdrowia (18.10).
  7. W najbliższą niedzielę (18.10) rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ofiary przeznaczone są na rzecz misji.
  8. Bóg zapłać za ofiary na remonty przy Kościele z ul. Ciechanowieckiej za IX i X – 900 zł.
  9. We wtorek (13.10) planowana jest wycinka drzew na cmentarzu. W związku z tymi pracami zwracam się z prośbą do mieszkańców Olęd, aby w środę (14.10) od godz. 9.00 przyjechali do uprzątnięcia wyciętych drzew z cmentarza, a na czwartek (15.10) od godz. 9.00 zapraszam mężczyzn z Karpia i Józefina. Potrzebne będą piły, siekiery oraz mniejsze wozy z mniejszymi ciągnikami do wywiezienia.
  10. W piątek (16.10) Święto Patronalne Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Rudce. Msza św. w int. nauczycieli i uczniów tej szkoły o godz. 10.00. Zapraszamy też rodziców i dziadków na tę Mszę św.
  11. Od 10 października wszyscy mamy obowiązek zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Obowiązek ten dotyczy również wiernych, którzy przebywają w Kościele w czasie Mszy św., jak również i nabożeństw. Jest to zalecenie związane z epidemią COVID – 19.
  12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Edwarda Woroszył. Wieczny odpoczynek…