Ogłoszenia duszpasterskie 13.11.2022r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2. Święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (16.11).

3. Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy (17.11).

4. Wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy (18.11).

5. W najbliższą niedzielę (20.11), Ur. Chrystusa Króla Wszechświata. Święto   patronalne WSD w Drohiczynie, Akcji Katolickiej i KSM.

6. Msze św. wypominkowe 19 listopada w sobotę: 9.00 – Karp i Józefin, 10.00 – Lubieszcze, 11.00 – Olendy.

7. Informujemy, iż ostatnia opłata za wywóz śmieci z cmentarza wyniosła – 4100 zł.

8. Wieloletnią tradycją stała się akcja charytatywna „OD SERCA”, podobnie i w tym roku do parafii w naszej diecezji trafiły ekologiczne torby, które po wypełnieniu artykułami spożywczymi i środkami czystości przynosimy do Kościoła 27 listopada w I Niedzielę Adwentu.

Caritas Diec. Drohiczyńskiej rozprowadza też Kalendarz Adwentowy – cegiełkę na Dom Dziecka Rafael w cenie – 10 zł.

9. Zapowiedzi: – Kisielewski Damian, kawaler, zam. Rudka, par. tutejszej i Mańkowska Jolanta, panna, zam. Rudka, par. tutejszej. Zapowiedź I.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.

10. W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców dzieci I komunijnych po mszy św. o godz. 10.00.