Ogłoszenia duszpasterskie 14.12.2020 r.

1. Trzecia niedziela adwentu ma charakter radosny. Wolno używać szat koloru różowego.
  2. (17.12) osiemdziesiąta czwarta rocznica ur. papieża Franciszka.
  3. Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin (14, 18 i 19 grudnia).
  4. Bóg zapłać za życzenia świąteczne z różnych instytucji i szkół nadsyłane na adres parafii.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary na remonty przy Kościele za miesiące XI i XII z ul. Ciechanowieckiej, w kwocie 850 zł., z ul. Wola IV rata, za miesiące XI i XII w kwocie 900 zł. i z ul. Brańskiej V i VI rata – 500 zł.
  6. Ze względów pogodowych Siostry dokończą roznoszenie opłatków w poniedziałek i wtorek. Jeśli ktoś potrzebuje wcześniej opłatki, to może zgłaszać się w Niedzielę do domu Sióstr.
  7. Zmarła + Helena Widulińska z ul. Zakościelnej w wieku 82 lat, której pogrzeb w poniedziałek 14 grudnia. Ciało zostanie wystawione w Kościele o godz. 12.30. Msza św. o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek….