Ogłoszenia duszpasterskie 15.08.2021 r.

 1. Wsp. św. Jacka, prezbitera (17.08).
 2. Wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła (20.08).
 3. Wsp. św. Piusa X, papieża (21.08).
 4. Przeżywamy 40 godzinne nabożeństwo. Dziś również tak jak wczoraj adoracja do godz. 21.00. Zakończenie Apelem Jasnogórskim. Jutro odpust. Msze św. w porządku niedzielnym. Suma odpustowa z procesją o godz. 12.00.
 5. Tegoroczne diecezjalne dziękczynienie za plony (Dożynki) odbędzie się 11 września w Ciechanowcu. Mszę św. o godz. 10.00 odprawi Ks. bp Piotr Sawczuk. Naszą parafię będą reprezentować mieszkańcy Rudki z ul. Olendzkiej, Cegielnianej, Ogrodowej, Ks. Badowskiego i Szkolnej. Prośba do mieszkańców tych ulic o przygotowanie wieńca dożynkowego i reprezentowanie parafii w Ciechanowcu.
 6. W naszej parafii dziękczynienie za plony w I niedzielę września tj. (05.09). Msza św. o godz. 12.00 z procesją z wieńcami lub koszami z każdej miejscowości oraz ulic Rudki tak jak było to w zwyczaju w latach ubiegłych.
 7. Osoby, które w 2020 r. otrzymały skierowanie uprawniające do otrzymania pomocy
  żywnościowej w ramach programu operacyjnego pomoc żywnościowa 2014 – 2020,
  informujemy ze żywność wydawana będzie w terminach:
 • Czwartek (19.08) od godz. 10.00 do 14.00: ul. Polna, Zakościelna, Wola, Szkolna, Brańska, Młynowa, Ossolińskich, Cegielniana.
 • Piątek (20.08) od godz. 10.00 do 14.00: ul. Ciechanowiecka, 3 Maja, Olendzka, Łąkowa, Ogrodowa, Koryciny, Olendy, Karp, Lubieszcze.
  Prosimy o odbiór produktów w wyznaczonych terminach. Nieodebrane w terminie
  produkty będą rozdysponowane między innych potrzebujących.

Zapowiedzi:

 • Mateusz Marciniak, kawaler, par. tutejszej i Natalia Magdalena Stelengowska, panna, para. NMP Fatimskiej w Ciechanowcu.
 • Przemysław Polak, kawaler, zam. Przybyszyn, par. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu i Katarzyna Łempicka, panna, zam. Rudka, par. tutejszej.
  Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.