Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020 r.

1. Święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (16.11).
  2. Wspomnienie Ofiarowania NMP (21.11).
  3. W najbliższą niedzielę (22.11), Ur. Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne WSD w Drohiczynie.
  4. Kolejny raz Caritas naszej Diecezji organizuje akcję „Od serca”. Do wszystkich parafii trafiają torby ekologiczne, które każdy z nas może zabrać do domu, wypełnić artykułami spożywczymi bądź środkami czystości i przynieść je do Kościoła w niedzielę 29 listopada (I niedziela adwentu).
  5. Zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian aby zużyte znicze, kwiaty i inne ozdoby z pomników bliskich osób zabierać do własnych kontenerów i nie obciążać parafii kosztem za wywóz śmieci. W minionym tygodniu zapłaciliśmy 2700 zł za wywóz śmieci a kontenery przy cmentarzu znów są napełnione odpadami, które nawet nie pochodzą z cmentarza. Liście można wyrzucać do lasu a nie wrzucać do kontenerów. Za wywóz ich niepotrzebnie płacimy wszyscy. Prosimy o zrozumienie i poważne potraktowanie naszej prośby. Bóg zapłać.
  6. W związku z trwającą epidemią w trosce o zdrowie parafian, siostry rozpoczną roznoszenie opłatków wcześniej niż dotychczas. Bez wchodzenia do domów. W tym tygodniu od godz. 9.00:
    • środa – Karp i Józefin
    • czwartek – Olędy
    • piątek – Lubieszcze
    • sobota – Koryciny
      W następnym tygodniu w Rudce poszczególne ulice od godz. 9.00:
    • PN – Brańska, Gmina, Sportowa, Młynowa, Ossolińskich, Dwunastak
    • WT – Polna, Zakościelna
    • ŚR – Wola, Szkolna
    • CZW – Olędzka, Ogrodowa
    • PT – Cegielniana, Łąkowa
    • SOB – Ciechanowiecka, 3 Maja