Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022r.

1. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan (18-25.01).

2. Wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp (19.01).

3. Wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy (21.01).

4. W czwartek obchodzony będzie Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka. Zachęcamy do modlitwy w int. Babć i Dziadków.

5. W najbliższą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.

6. Od 20.01.br. Siostry Misjonarki Świętej Rodziny rozpoczynają Nowennę do Bł. Bolesławy. O godz. 17.20 Siostry zapraszają do wspólnej modlitwy „Koronką jedności.” ; „Litanią i modlitwą do Bł. Matki Bolesławy. 29. 01 br. – po Mszy Świętej o godz.17 00 będzie możliwość uczczenia Relikwii Bł. M. Bolesławy Lament.

7. Ks. bp Piotr Sawczuk zaprasza na świąteczne spotkanie sołtysów.
22 stycznia o godz. 10:30 przewidziane jest spotkanie dla sołtysów z dekanatów: bielskiego, brańskiego i hajnowskiego. Rozpocznie się ono Mszą św. w kościele św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach.

8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterska zwaną Kolędą. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie w każdej rodzinie oraz złożone ofiary na potrzeby Kościoła, parafii i księży.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii:

+ Henryka Bojar z Korycin

+ Romana Sopek z ul. Polnej z Rudki