Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2021 r.

 1. W najbliższą niedzielę (23.05) Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jednocześnie w naszej parafii o godz. 10.00 I Komunia św. dzieci kl. III i IV.
 2. Bóg zapłać za ofiary na remonty przy Kościele z ul. Młynowej i Sportowej za V, VI, VII i VIII w wysokości – 550zł.
 3. Zwracamy się też z prośbą aby zwracać szczególną uwagę na niewłaściwe, niezgodne z przykazaniami i nauką Kościoła zachowanie niektórych ludzi. Chodzi o kradzieże kwiatów na cmentarzu parafialnym w Rudce. Skradziono też nawet rower z garażu ks. wikariusza. Prosimy o zabezpieczenie też własnego mienia na prywatnych posesjach i zwracanie uwagi na ludzi, którzy nie zachowują się w sposób godny i właściwy. Jeżeli mamy coraz mniej ludzi w Kościele, to jak mówił kiedyś bp Węgierski Toth „Będzie więcej ludzi w więzieniach”. A wystarczy zobaczyć ile dzieci i młodzieży jest na nabożeństwie majowym a ile na ulicy w tym czasie czy też w innych miejscach.
 4. Zapowiedzi:
 • Leszek Godlewski, kawaler, zam. Bielsk Podlaski, par. Miłosierdzia Bożego w
  Bielsku Podlaskim i Milena Barbara Przystupa, panna, zam. Koryciny, par.
  tutejszej. Zapowiedź II.
 • Adam Otap, kawaler, zam. Lubieszcze par. tutejszej i Katarzyna Opiatowska,
  panna, zam. Markowo, par. Domanowo. Zapowiedź I.
  Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami,
  zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.