Ogłoszenia duszpasterskie 16.10.2022r.

1. Dzisiaj Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, bp i męczennika (17.10).

3. Święto św. Łukasza, Ewangelisty, Święto patronalne Służby Zdrowia (18.10).

4. Wsp. św. Jana Kantego  (20.10).

5. Wsp. św. Jana Pawła II, Papieża (22.10).

6. W najbliższą niedzielę (23.10), rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na Fundusz Misyjny.

7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła z ul. Wola, V rata – za wrzesień i październik w wysokości – 950 zł. i z ul. Olendzkiej za IX i X – 350 zł.

8. Imiona i nazwiska zmarłych wypisujemy na kartkach wypominkowych i wrzucamy do skrzynki. Za tych zmarłych będziemy modlić się w miesiącu listopadzie zwyczajem lat ubiegłych, również za tych zmarłych będzie odprawiona Msza Św. w każdy I czwartek miesiąca.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Alicję Bojar z Olend. Zmarła również mama ks. Pawła Anusiewicza, Proboszcza w Kosowie Lackim, + Marianna Anusiewicz z Rudki. Pogrzeb w poniedziałek (17.10). Msza św. żałobna pod przewodnictwem ks. bp Piotra Sawczuka – Biskupa Drohiczyńskiego o godz. 12.00.Wieczny odpoczynek….