Ogłoszenia duszpasterskie 17.05.2020 r.

1. Kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące (18,19 i 20.05).
  2. W niedzielę (24.05) Ur. Wniebowstąpienia Pańskiego.
  3. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii Alumna Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.
  4. (31.05) o godz. 10.00 rocznica I Komunii św. kl. IV Sz.P.
  5. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii z racji poświęcenia pól:
    • Olendy, Karp i Józefin , Koryciny, Lubieszcze.
    • Rudka – ul. Szkolna, ul. Olendzka, ul. Ciechanowiecka, ul. Łąkowa, ul. 3 Maja, ul. Brańska – Blok nauczycielski.
  6. Bóg zapłać za ofiary na remont Kościoła z ul. 3 Maja za m-ce I, II, III, IV w w kwocie 500zł.
  7. Zapowiedzi:
    • Tomasz Wilkowski, kawaler, zam. Kozarze, par. MB z Fatimy w Ciechanowcu i Marta Kuźmińska, panna, zam. Lubieszcze, par. tutejszej. Zapowiedź I.
      Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.