Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2019 r.

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby WSD w Drohiczynie.
  2. Wspomnienie Ofiarowania NMP (21.11).
  3. Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórów kościelnych (22.11).
  4. W najbliższą niedzielę (24.11), Ur. Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne WSD w Drohiczynie.
  5. Bóg zapłać za ofiary na remont Kościoła za miesiąc wrzesień, październik, listopad i grudzień mieszkańcom ul. Szkolnej w wysokości 1050 zł.
  6. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
  7. Kolejny raz Caritas naszej Diecezji organizuje akcję „Od serca”. Do wszystkich parafii trafiają torby ekologiczne, które każdy z nas może zabrać do domu, wypełnić artykułami spożywczymi bądź środkami czystości i przynieść je do Kościoła w niedzielę 1 grudnia (I niedziela adwentu).
  8. Caritas Diec. Drohiczyńskiej przekazuje kolejny nr bezpłatnej gazetki „Ziarno Dobroci”. Zapraszamy do lektury.