Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021r.

1. Święto św. Łukasza, Ewangelisty, Święto patronalne Służby Zdrowia (18.10).

2. Wsp. św. Jana Kantego  (20.10).

3. Wsp. św. Jana Pawła II, Papieża (22.10).

4. W najbliższą niedzielę (24.10), rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona na Fundusz Misyjny będzie zbierana w naszej parafii w I niedzielę listopada.

5. Bóg zapłać za ofiary na remonty wokół Kościoła z ul. Wola za wrzesień i październik w wysokości – 1050 zł. i z ul. Ciechanowieckiej za wrzesień i październik – 1650 zł.

6. Imiona i nazwiska zmarłych wypisujemy na kartkach wypominkowych i wrzucamy do skrzynki. Za tych zmarłych będziemy modlić się w miesiącu listopadzie zwyczajem lat ubiegłych, również za tych zmarłych będzie odprawiona Msza Św. w każdy I czwartek miesiąca.

7. Przy wyjściu z Kościoła można kupić znicze Caritas w cenie 7,50 zł.

8. W ostatnią niedzielę października (31.10) ofiary na tacę będą zbierane w naszej parafii na WSD w Drohiczynie, w związku z tym taca inwestycyjna będzie w przyszłą niedzielę (24.10).

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Wincentego Kopeć z Olend. Na naszym cmentarzu też złożono w minionym tygodniu ciało + Tadeusza Otapa, którego pogrzeb odbył się w Brańsku. Wieczny odpoczynek….