Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020 r.

  1. Wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy (21.01).
  2. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską tzw. Kolędę. Odwiedziliśmy 440 rodzin, mieszkających na terenie Parafii Rudka. Łącznie Parafia liczy 1293 osób. Składamy serdeczne Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary na potrzeby Parafii. Dziękujemy również za gościnność i przygotowane posiłki dla nas. Wszystkich Parafian polecamy w opiekę Matki Bożej i jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
  4. Bóg zapłać za ofiary z ul. Brańskiej i ul. 3-ego Maja, za listopad i grudzień w wysokości 460 zł.
  5. Od 20-29.01.br. Siostry Misjonarki Świętej Rodziny rozpoczynają Nowennę do Bł. Bolesławy. O godz. 16.20 Siostry zapraszają do wspólnej modlitwy „Koronką jedności”, „Litanią i modlitwą do Bł. Matki Bolesławy”. 29.01 br. – po Mszy Świętej o godz. 17 00 będzie możliwość uczczenia Relikwii Bł. M. Bolesławy przez ucałowanie.
  6. Wójt Gminy Rudka zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie dotyczące segregowania odpadów komunalnych, które odbędzie się dnia 21.01.2020 r. o godz. 18.00 w Remizie OSP Rudka. Tematem spotkania będzie sposób segregacji odpadów komunalnych. Prowadzącym będzie przedstawiciel MPO Sp. z. o. o. w Białymstoku. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii zm. + Eugenię Plichta z Korycin. Wieczny odpoczynek…