Ogłoszenia duszpasterskie 20 października 2019 r.

1. Wsp. św. Jana Pawła II, Papieża (22.10).
  2. Dzisiaj rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na rzecz misji.
  3. W najbliższą niedzielę (27.10) w kościołach poświęconych (konsekrowanych), których data konsekracji jest nieznana uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.
  4. Śmieci organiczne wynosimy poza cmentarz zwyczajem lat ubiegłych (zdejmujemy plastikowe doniczki i składamy w jednym miejscu przy studni).
  5. Różaniec w przyszłym tygodniu prowadzą:
    – poniedziałek – Szkolne Koło Caritas
    – wtorek – uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. Krzysztofa Kluka w Rudce
    – środa – pracownicy Urzędu Gminy w Rudce
    – czwartek – pracownicy Nadleśnictwa w Rudce
    – piątek – Szkoła Podstawowa z Rudki
    – sobota – Kółka Żywego Różańca z parafii Rudka
  6. Bóg zapłać za dobrowolne ofiary na remont parkanu z ul. Ciechanowieckiej za miesiąc październik w wysokości 800zł.
  7. Ministranci przed Kościołem będą rozprowadzać znicze Caritas – koszt 5 zł.
  8. Imiona i nazwiska zmarłych wypisujemy na kartach wypominkowych i wrzucamy do skrzynki. Za tych zmarłych będziemy modlić się w miesiącu listopadzie zwyczajem lat ubiegłych, również za tych zmarłych będzie odprawiona Msza Św. w każdy I czwartek miesiąca.
  9. W przyszłą niedzielę (27.10), taca inwestycyjna.