Ogłoszenia duszpasterskie 21.05.2023r.

1.  NMP, Wspomożycielki wiernych (24.05).

2. Dzień modlitw Kościoła Powszechnego za Kościół w Chinach (24.05).

3. Dzień modlitw o świętość życia kapłanów (25.05). Tego dnia przypada 29 r. śm. Ks.bp Władysława Jędruszuka, pierwszego Bp Diec. Drohiczyńskiej. Polećmy Go Bogu w modlitwie.

4. Wsp. św. Filipa Neri, prezbitera (26.05).

5. Dzień Matki (26.05).

6. W najbliższą niedzielę (28.05) Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jednocześnie tego dnia uczniowie kl. III przystąpią do I Komunii Świętej.

7. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.

8. W tym tygodniu poświęciliśmy pola oraz modliliśmy się w int. mieszkańców całej parafii prosząc o Boże błog. i pomyślne zbiory. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji poświęcenia pól z poszczególnych miejscowości parafii oraz z każdej ulicy Rudki – w łącznej kwocie –

9.W najbliższy czwartek 25 maja o godz. 15.00 zapraszam serdecznie na   spotkanie, które przybliży nam tajniki medycyny translacyjnej, zdrowego żywienia i życia. Tematy te przedłożą nam goście z Warszawy, m.in. prof. dr hab. Zdzisław Gajewski, prof. dr hab. Romuald Zabielski, dr Marcin Maruszewski, dr Maria Sady i Ewa Sady.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii zmarłych:

+ Adama Kozieł z Rudki

+ Józefa Gawrysiak z Rudki

Wieczny odpoczynek….