Ogłoszenia duszpasterskie 23.10.2022r.

1. Dzisiaj (23.10), rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest na Fundusz Misyjny.

2. Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza (28.10). Jest to dzień imienin ks. Proboszcza Tadeusza Czyżaka i ks. bp Tadeusza Pikusa, Biskupa seniora Diec. Drohiczyńskiej. W modlitwie polećmy Bogu dostojnych Solenizantów.

3. W najbliższą niedzielę (30.10) w kościołach poświęconych (konsekrowanych), których data konsekracji jest nieznana uroczystość rocznicy poświęcenia własnego kościoła.

4. Bóg zapłać za ofiary na Kościół za miesiące IX i X z ul. Ciechanowieckiej – 780 zł.

5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.

6. Znicze Caritas  – 9 zł. można nabyć przy wyjściu z Kościoła.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Mariannę Anusiewicz  z Rudki, + Jana Gawino z Lubieszcz. Zmarł również + Zbigniew Wyszyński z Rudki, którego pogrzeb w poniedziałek. Wyprowadzenie z domu o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek….