Ogłoszenia duszpasterskie 24.04.2022r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na cele charytatywne.

2. W dniu dzisiejszym można uzyskać odpust zupełny za odmówienie Koronki   do Miłosierdzia Bożego.

3. Święto św. Marka Ewangelisty (25.04).

4. Ur. św. Wojciecha, bp i męczennika, głównego patrona Polski (26.04).

5. Święto św. Katarzyny Sieneńskiej , dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy (29.04).

6. Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej (29.04).

7. W przyszłą niedzielę (01.05) o godz. 12.00 Msza św. odpustowa ku czci św. Józefa w Kaplicy w Korycinach.

8. Zapowiedzi:

– Bartosz Warmijak, kawaler, zam. Rudka, par. Tutejszej i Aleksandra Korniluk, panna, zam. Bielsk Podlaski, par. Zaśnięcia NMP w Bielsku Podlaskim. Zapowiedź II.

– Tomasz Borzęcki , Kawaler, zam. Słupeczna, par. Wysokie i Agnieszka Radziszewska, panna, zam. Rudka, par. tutejszej. Zapowiedź I.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.