Ogłoszenia duszpasterskie 24.05.2020 r.

1. Dzień modlitw za matki (26.05).
  2. (25.05) przypada 26 rocznica śmierci Ks. Biskupa Władysława Jędruszuka, pierwszego Biskupa Diecezji Drohiczyńskiej. Polećmy Go Bogu w modlitwie.
  3. Wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy (29.05).
  4. Ur. Zesłania Ducha Świętego (31.05). Za odmówienie w Ur. Zesłania Ducha Świętego hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.
  5. Bóg zapłać ks. alumnowi WSD za przybycie do naszej parafii, modlitwę, słowo wdzięczności. Jednocześnie dziękujemy za ofiary na WSD w Drohiczynie.
  6. W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii św. dzieci kl.IV.
  7. W sobotę (30.05) o godz. 19.30 będą odprawiane Msze św. w Kościele p.w. MB Jagodnej w Ziołowym Zakątku w Korycinach.
  8. Bóg zapłać za ofiary na remont Kościoła z Olend, II rata w wysokości – 1100zł.
  9. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
  10. W poniedziałek (01.06) II Dzień Ur. Zesłania Ducha Świętego tzw. Zielonych Świątek. Msze św. w naszym Kościele w porządku niedzielnym.
  11. Zapowiedzi:
    • Tomasz Wilkowski, kawaler, zam. Kozarze, par. MB z Fatimy w Ciechanowcu i Marta Kuźmińska, panna, zam. Lubieszcze, par. tutejszej. Zapowiedź II.
      Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.