Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021r.

1. Dzisiaj (24.10), rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona na Fundusz Misyjny będzie zbierana w naszej parafii w I niedzielę listopada.

2. Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza (28.10). Jest to dzień imienin ks. Proboszcza Tadeusza Czyżaka i ks. bp Tadeusza Pikusa, Biskupa seniora Diec. Drohiczyńskiej. W modlitwie polećmy Bogu dostojnych Solenizantów.

3. W najbliższą niedzielę (31.10) w kościołach poświęconych (konsekrowanych), których data konsekracji jest nieznana uroczystość rocznicy poświęcenia własnego kościoła.

4.W najbliższą niedzielę (31.10) ofiary na tacę będą zbierane w naszej parafii na WSD w Drohiczynie.

5. Bóg zapłać mieszkańcom Lubieszcz za złożone ofiary na prace przy Kościele za miesiące IX i X w kwocie 1100 zł. i z ul. Olendzkiej za IX i X – 500zł.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Romana Ostrowickiego z Rudki. Wieczny odpoczynek….