Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2022r.

1. Wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera (27.09).

2. Wsp. św. Wacława, męczennika (28.09).

3. Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała (29.09).

4. Wsp. św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła (30.09).

5. Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus (01.10).

6. Wspomnienie św. Aniołów Stróżów (02.10).

7.  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w I sobotę miesiąca.

8. Ofiary zebrane w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na dzieła charytatywne Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.

9. Zwyczajem lat ubiegłych i tradycji Kościoła w listopadzie modlimy się za zmarłych, których imiona i nazwiska wypisujemy na kartkach wypominkowych. W naszej Parafii w każdy I czwartek miesiąca odprawiana jest Msza św. za tych zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach. Można je w miesiącu październiku przynosić i wrzucać do skrzynki wystawionej w Kościele.

10. Msze św. od 1 października (sobotę) wieczorem o godz. 17.00. Po Mszy św. różaniec również w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

11. Bóg zapłać za ofiary na remont Kościoła z Olend – III rata – 800 zł.

12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii zmarłą + Halinę Rudkowską z Rudki. Wieczny odpoczynek…