Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020 r.

  1. Ur. Wszystkich Świętych (01.11).
  2. Wspomnienie Wiernych Zmarłych (02.11).
  3. 1 i 2 listopada po Mszy św. o godz. 12.00, czyli około godz. 13.00 gromadzimy się bezpośrednio na cmentarzu. W procesji do 5 stacji będziemy modlili się za zmarłych. Po procesji poświęcimy nowo zbudowane pomniki.
  4. Msza św. 1 listopada w Korycinach o godz. 8.00.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary na wypominki za zmarłych. W listopadzie codziennie o godz. 16.30 będziemy modlić się za zmarłych oraz w każdy I czwartek miesiąca będzie odprawiona Msza św. za tych zmarłych.
  6. Bóg zapłać za ofiary na remont wokół Kościoła z Lubieszcz za IX i X w kwocie 1100 zł.
  7. Bóg zapłać mieszkańcom Karpia i Olęd, którzy w czwartek i piątek w minionym tygodniu sprzątali i wywozili wycięte drzewa na cmentarzu.
  8. Zapraszam w poniedziałek od godz. 9.00 mieszkańców Rudki z ul. 3 Maja z piłami i siekierami do pocięcia i przerąbania zwiezionego drzewa przy stodole parafialnej, a we wtorek od godz. 9.00 mieszkańców z ul. Ciechanowieckiej też z piłami i siekierami.
  9. Zmarł + Zdzisław Półtorak z Rudki, którego pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00 (wyprowadzenie z domu). Wieczny odpoczynek…