Ogłoszenia duszpasterskie 25 sierpnia 2019 r.

 1. Rozprowadzamy nowy kalendarz na 2020 rok wydany przez WSD w Drohiczynie jako cegiełka na naszą uczelnię. Możemy go nabyć w kancelarii, zakrystii lub u ministrantów wychodząc z kościoła. Cena: 5 zł.
 2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na tacę uzupełniającą, które przeznaczone będą na dalsze remonty w naszej parafii. Bóg zapłać!
 3. W przyszłą niedzielę, 1 września, przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Módlmy się w intencji poległych w obronie naszej ojczyzny.
 4. W poniedziałek, 26 sierpnia, przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej.
 5. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na remont kościoła, które wpłynęły w minionym tygodniu za miesiące lipiec i sierpień z ulic Ciechanowieckiej i Szkolnej. Bóg zapłać!
 6. Wójt Gminy Rudka serdecznie zaprasza rodziców dzieci chętnych do udziału w zajęciach sportowych (piłka nożna) na boisku „ORLIK” na spotkanie, które odbędzie się dnia 27 sierpnia (wtorek) o godzinie 19:00 w remizie OSP w Rudce.
 7. Psychologiczny punkt konsultacyjny. Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 sierpnia (piątek) w Świetlicy Caritas w Rudce w godzinach od 9:00 do 13:00 odbędą się bezpłatne i indywidualne konsultacje z psychologiem, panią Moniką Berent, na które serdecznie zapraszamy. Nr telefonu do pani Moniki: 517-030-480.
 8. Koło Gospodyń Wiejskich w Rudce, Wójt Gminy Rudka, Szkoła Podstawowa w Rudce oraz Świetlica Caritas w Rudce serdecznie zapraszają mieszkańców gminy Rudka na festyn rodzinny „Pożegnanie wakacji”, który odbędzie się w niedzielę, 1 września, o godzinie 14:00 na boisku przy Szkole Podstawowej w Rudce. W programie przewidziane są: gry i zabawy dla dzieci, konkurencje z nagrodami, malowanie twarzy, bańki mydlane, zamek dmuchany, skręcanie balonów, piana, ciasto i swojskie przysmaki przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rudce.
 9. Zapowiedzi przedślubne:
  • Snarski Piotr Karol, kawaler zam. w Rudce, parafia tutejsza i Surwiło Agnieszka Jadwiga, panna zam. w Warszawie, parafia Św. Rodziny na Zaciszu; zapowiedź 2,
  • Kosiński Wojciech, zam. Grabówka, parafia Krzyża Św. w Grabówce i Bogusz Wioleta, panna zam. w Rudce, parafia tutejsza; zapowiedź 1.
 10. W przyszłą niedzielę, 1 września, po Mszy Św. o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich radnych na spotkanie na plebanii.