Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
  2. (31.01) – piątek – wspomnienie św. Jana Bosko – prezbitera.
  3. (02.02) – niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego. Błogosławieństwo świec na każdej Mszy św. Jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego i taca zbierana w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych.
  4. (01.02) – I Sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  5. Od 20.01 do 29.01 Siostry Misjonarki zapraszają zapraszają do udziału w Nowennie do Bł. Matki Bolesławy. Dziś w niedzielę po każdej Mszy św. będzie możliwość uczczenia Relikwii Bł. Matki Bolesławy przez ucałowanie.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii zm. + Annę Rogucką w wieku 64 lat. z ul. Brańskiej. Wieczny odpoczynek…