Ogłoszenia duszpasterskie 27.11.2022r.

1. Roraty w naszej parafii będą odprawiane we środę o godz. 6.30 i w sobotę o godz. 17.00.

2. Rekolekcje adwentowe i jednocześnie dzień spowiedzi adwentowej odbędzie się w naszej parafii (15.12) i przeprowadzi je ks. Radosław Wiechnik, wikariusz z Topczewa.

3.  Święto Andrzeja Apostoła (30.11).

4. Wsp. św. Franciszka Ksawerego, prezbitera (03.12).

5. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek miesiąca.

6. Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w I Piątek miesiąca.

7. Nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP w I Sobotę miesiąca.

8. W najbliższą niedzielę (04.12) zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

9. Do nabycia są świece wigilijne Caritas – 10 zł. i 20 zł.

10. Zapowiedzi: – Gawina Łukasz, kawaler, zam. Rudka, par. tutejszej i Szydłowska Weronika, panna, zam. Rudka, par. tutejszej. Zapowiedź I.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.

11. Spotkanie młodzieży, która chciała by przyjąć sakrament bierzmowania w niedzielę (04.12) po Mszy św. o godz. 10.00.