Ogłoszenia duszpasterskie 27 października 2019 r.

1. Ur. Wszystkich Świętych (01.11). Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Wspomnienie Wiernych Zmarłych (02.11).
  3. Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa w I piątek miesiąca.
  4. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w I sobotę miesiąca.
  5. W tym tygodniu odwiedzimy chorych, w sobotę (02.11) po Mszy św. o godz. 9.00.
  6. Procesja na cmentarz w dniu 01 i 02 listopada po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Codziennie w listopadzie modlimy się za zmarłych z kartek wypominkowych o godz. 16.30.
  8. Taca na WSD w Drohiczynie (17.11).
  9. Bezpłatne badanie układu krążenia w środę (06.11.) od godz. 16.40. Rejestracja Ziemia Brańska – Gospoda, parter.
  10. Wójt Gminy Rudka zachęca wszystkie osoby powyżej 25 roku życia do uczestnictwa w projekcie „Akademia Kompetencji Cyfrowych”, w ramach którego zostaną przeprowadzone bezpłatne szkolenia o następującej tematyce: Rodzic w internecie, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową, Mój biznes w sieci, Rolnik w sieci, Kultura w sieci. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są w Urzędzie Gminy Rudka.
  11. W ostatnim czasie odeszli z parafii: + Józef Stankiewicz, + Jan Wasilewski