Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2020 r.

1. Dzień imienin J. E. Ks. Bpa dra Piotra Sawczuka, Biskupa Drohiczyńskiego (29.06). W modlitwie polećmy Go Bogu.
  2. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek miesiąca.
  3. Naboż. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.30.
  4. Naboż. ku czci Niepok. Serca NMP w I sobotę miesiąca.
  5. Ur. św. Piotra i Pawła (29.06). Msze św. o godz. 8.30, 12.00 i 17.00. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na Stolicę Apostolską.
  6. Święto św. Tomasza Apostoła (03.07).
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary na tzw. tacę inwestycyjną.
  8. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 w naszym Kościele. W Kaplicy w Korycinach Msza św. w tych miesiącach o godz. 10.00.
  9. Bóg zapłać za ofiary na remont Kościoła za V i VI z ul. Cegielnianej, Łąkowej i Olendzkiej w kwocie 400 zł i z ul. Sportowej, Młynowej i Osolińskich za V i VI w kwocie 300 zł. i z ul. Ciechanowieckiej za V i VI w kwocie 850 zł.
  10. W przyszłą niedzielę (05.07) będzie można nabyć rzeczy wykonane z drzewa oliwnego przez chrześcijan z Betlejem w Ziemi Świętej.
  11. Zapowiedzi:
    • Patryk Polak, kawaler, zam. Olendy, par. tutejszej i Joanna Kunicka, panna, zam. Majorowizna, par. Brańsk. Zapowiedź II.
      Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.